OBIADY

                                                                       ➡ Obiady wydawane są od 12.02.2018
Zapisu dziecka na obiady należy dokonać u wychowawcy danej klasy lub w sekretariacie szkoły.

  • Opłata za obiady za miesiąc kwiecień wynosi: 108 zł (6,00 zł x 18 dni)
  • Cena jednostkowa obiadu wynosi 6,00 zł
  • Opłatę za obiad należy wpłacić  na konto Szkoły: PKO BP 32 1020 5226 0000 6802 0416 1477
  • Przypominamy, że odliczeń dokonujemy tylko wtedy, kiedy nieobecność dziecka na obiedzie była zgłoszona do sekretariatu szkoły do godz. 9:00
  • Zgodnie z przetargiem z dnia  22.01.2018 r. obiady do szkoły dostarcza: 
    FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA LIDO MARIUSZ CIESIELSKI
    ul. Tadeusza Kościuszki 23A
    57-540 Lądek Zdrój

JADŁOSPIS

18.06.2018 – poniedziałek

  • kwaśnica – 300 ml * 1,3,7,9,13
  • makaron – 150 gr * 1,3,7,9
  • sos boloński – 150 gr * 1,7
  • napój – 150 ml * 12
  • wafelek orzechowy – 1 szt * 5,8,11

19.06.2018 – wtorek

  • grysikowa z groszkiem i kukurydzą – 300 ml * 1,3,7,9,13
  • kurczak pieczony – 100 gr(P)/ 150 gr  * 1,3 ,7,9,10
  • ziemniaki z zielonym dodatkiem – 150 gr (P)/ 200 gr (G)  * 7
  • wielowarzywna – 100 gr (P)/ 150 gr (G) * 1,7,
  • owoc – 150 ml

20.06.2018 – środa

  • ogórkowa – 300 ml * 1,3,7,9,13
  • kotlet mielony – 100 gr* 1,3 ,7,9,10
  • ziemniaki z zielonym dodatkiem – 150 gr * 7
  • mizeria z jogurtem naturalnym – 100 gr * 1,7,
  • kompot wieloowocowy – 150 ml
  • owoc – 1 szt * 5,8,11

21.06.2018 – czwartek

  • pomidorowa z ryżem – 300 ml * 1,3,7,9,13
  • bigos – 150 gr * 1,3,7,9
  • ziemniaki z zielonym dodatkiem – 150 gr * 7
  • napój owocowy – 150 ml * 12
  • jogurt owocowy – 150 ml

* – oznaczenia alergenów – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1169/2011
z dn. 25 października 2015r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności

– wydawanie obiadów odbywa się od godz. 12.20 do godz. 14.00
DYŻURY NAUCZYCIELI W SZKOLNEJ STOŁÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  • poniedziałek: Pani Joanna Belka oraz na długiej przerwie p. U. Kopaczek

  • wtorek: Pani Dorota Borecka oraz na długiej przerwie p. M. Skałacka

  • środa: Pani Malwina Kamińska oraz na długiej przerwie p. A. Wójcik

  • czwartek: Pani Magdalena Młodożeniak oraz na długiej przerwie p. U. Kopaczek

  • piątek: Pan Marek Bolek oraz na długiej przerwie p. M. Trudzik